Rüyada Üç Durum Yasası Görmek

Rüyada Üç Durum Yasası Görmek

    Rüyada üç durum yasası görmek yaşınız, cinsiyetiniz, içinde yaşadığınız kültür gibi faktörlere göre farklı yorumlanabilir.Rüyada üç durum yasası görmek genel tabiriyle aşağıdaki gibi yorumlanır.
  • 1Aile hayatı ve iş hayatı ile ilgili olarak beklenen ve yaşanan sorunların ve sıkıntıların çözülmesi, aksiliklerin düzeltilmesi ve uğranan zararların telafi edilmesi için gerekli hayırlı bir haberin beklenmedik bir anda geleceğine işaret eder.
  • 2Rüya sahibinin, evleneceği hayırlı bir kısmetten yakın bir zaman içinde bir erkek bebek sahibi olacağına ve uzun bir süreden beri hayal ettiği şeye kavuşacağına işaret eder.
  • 3Rüya sahibinin kurtuluş için ettiği duaların kabul olacağı manasına gelir ve rüya sahibinin hayatındaki aksiliklerin ortadan kalkacağına, borçlarının ödeneceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına rivayet edilir. Kişi, rahata erecek, daha güzel ve daha lüks bir hayat yaşayacak, sonunda kavuştuğu konforlu hayatı da baki olacak demektir.
  • Rüyada üç durum yasası görmekden başka herhangi bir öğeyi rüyanızda gördüyseniz, rüya sözlüğünde bularak birlikte değerlendiriniz.

Rüyanıza ait tüm detayları yazınız!

Küçük görülen bir detayın bile rüyanızın yorumlanmasında önemli bir yeri olabilir.