Rüyada Tahminci Görmek

Rüyada Tahminci Görmek

    Rüyada tahminci görmek yaşınız, cinsiyetiniz, içinde yaşadığınız kültür gibi faktörlere göre farklı yorumlanabilir.Rüyada tahminci görmek genel tabiriyle aşağıdaki gibi yorumlanır.
  • 1Rüya sahibinin geleceği için doğru adımlar atacağına ve kendisine hayır, bereket, sağlık, mutluluk ve huzur getirecek işlere girerek başarı elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin şansının her zaman açık, kısmetlerinin de çok olacağına yorulur.
  • 2Rüya sahibinin, çok daha rahat bir hayata girmek için bazı kararlar alacağına, bu kararlara bağlı olarak çok doğru işlere gireceğine, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve zengin olacağına işaret eder.
  • 3Rüya sahibinin, epey bir zamandan beri yaşadığı kötü olaylardan kısa bir süre içinde kurtulacağına, hayatından kendisine keder ve sıkıntı veren kişilerı çıkaracağına, çalışma hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine ve bu sayede çok mutlu ve huzurlu bir yaşama kavuşacağına yorulur.
  • Rüyada tahminci görmekden başka herhangi bir öğeyi rüyanızda gördüyseniz, rüya sözlüğünde bularak birlikte değerlendiriniz.

Rüyanıza ait tüm detayları yazınız!

Küçük görülen bir detayın bile rüyanızın yorumlanmasında önemli bir yeri olabilir.