Rüyada Sırma Saç Görmek

Rüyada Sırma Saç Görmek

    Rüyada sırma saç görmek yaşınız, cinsiyetiniz, içinde yaşadığınız kültür gibi faktörlere göre farklı yorumlanabilir.Rüyada sırma saç görmek genel tabiriyle aşağıdaki gibi yorumlanır.
  • 1Rüya sahibinin iyi kimselerle karşılaşacağına, onlardan iyilik ve yardım göreceğine, gerçek ve kalıcı dostluklar edineceğine yorulurken bir diğer yandan da Rüya sahibinin evlilik hayatında eşinden hep değer, ilgi, sevgi, saygı ve anlayış göreceğine alamet eder.
  • 2Rüya sahibinin memuriyet kazanacağı ya da garanti olacak maaşa ve kesilmeyecek rızka kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işinde elde edeceği başarı sayesinde yarınlarının çok daha güzel olacağına, şansın ve bahtının da açılacağına rivayet edilir.
  • 3Rüya sahibinin hane içine kendisine karşı kötü planlar taşıyarak sızmaya çalışan bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin de bu kimsenin farkına varacağına ve onu ailesinden uzaklaştıracağına ve böylece hayatı için yapılabilecek en hayırlı işi yapmış olacağına işaret eder.
  • Rüyada sırma saç görmekden başka herhangi bir öğeyi rüyanızda gördüyseniz, rüya sözlüğünde bularak birlikte değerlendiriniz.

Rüyanıza ait tüm detayları yazınız!

Küçük görülen bir detayın bile rüyanızın yorumlanmasında önemli bir yeri olabilir.