Rüyada Ön Eleme

Rüyada Ön Eleme

    Rüyada ön eleme yaşınız, cinsiyetiniz, içinde yaşadığınız kültür gibi faktörlere göre farklı yorumlanabilir.Rüyada ön eleme genel tabiriyle aşağıdaki gibi yorumlanır.
  • 1Rüya sahibinin çalışma hayatında ve aile hayatında çok zor dönemler geçireceğine, çok büyük kederler yaşayıp ister istemez maddi sıkıntılar içinde yaşamak zorunda kalacağına ancak akrabalarından alacağı destekle bir nebze olsun toparlanacağına işaret eder.
  • 2Rüya sahibinin işinin gücünün ve şansının yaver gideceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, geçim derdinin sona ereceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına işaret eder.
  • 3Genel olarak gerçek manasına benzer şekilde yorumlanır ve rüya sahibinin yalan yanlış ya da aslı astarı olmayan sözlerin muhatabı olacağına ve böyle sözlere kulak kabartıp umutlanacağına alamet eder. Bu rüya bazı rüya tabirlerine göre, gaipten gelen sesin ne demek istediğine, neyi çağrıştırdığına ya da neyi ima ettiğine bağlı olarak değişir diye değerlendirilir.
  • Rüyada ön eleme den başka herhangi bir öğeyi rüyanızda gördüyseniz, rüya sözlüğünde bularak birlikte değerlendiriniz.

Rüyanıza ait tüm detayları yazınız!

Küçük görülen bir detayın bile rüyanızın yorumlanmasında önemli bir yeri olabilir.