Rüyada Metafor Görmek

Rüyada Metafor Görmek

    Rüyada metafor görmek yaşınız, cinsiyetiniz, içinde yaşadığınız kültür gibi faktörlere göre farklı yorumlanabilir.Rüyada metafor görmek genel tabiriyle aşağıdaki gibi yorumlanır.
  • 1Çok aciz durumlara düşüleceğine, çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, çok kötü hissedileceğine ve sağlığın yaşananlardan ötürü kaybedileceğine yorulur. Şanssızlığın bir türlü bitmeyeceğine ve bu durumdan ötürü hayatın ziyan olmasına neden olacağına işaret eder.
  • 2Rüya sahibinin servetine, malına, parasına ya da mirasına ortak olacak bir insana ya da işbirliği yaparak birlikte pek çok projeye imza atacak ve pek çok çalışma gerçekleştirecek bir insana alamet eder.
  • 3Rüya sahibinin, yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü çok büyük keder duyduğuna, kendisini çok yıprattığı için artık yaşam içinde kendisini biraz dinlendirmek istediğine, bu zamana kadar yaptığı şeylerin kendisi için yeterli olduğuna ancak sorumluluklarından ötürü daha uzunca bir süre bu şekilde yaşamaya ve çalışmaya devam etmesi gerektiğine işaret eder.
  • Rüyada metafor görmekden başka herhangi bir öğeyi rüyanızda gördüyseniz, rüya sözlüğünde bularak birlikte değerlendiriniz.

Rüyanıza ait tüm detayları yazınız!

Küçük görülen bir detayın bile rüyanızın yorumlanmasında önemli bir yeri olabilir.