Rüyada Mantık Dışı Görmek

Rüyada Mantık Dışı Görmek

    Rüyada mantık dışı görmek yaşınız, cinsiyetiniz, içinde yaşadığınız kültür gibi faktörlere göre farklı yorumlanabilir.Rüyada mantık dışı görmek genel tabiriyle aşağıdaki gibi yorumlanır.
  • 1Ruhsal olarak çok kötü ve sıkıntılı günler yaşayan rüya sahibinin, sıkıntılı durumlardan ötürü kendisini çok fazla baskı altında hissettiğine ve bu yüzden çok rahatsız olduğuna rivayet eder.
  • 2Bu rüya, ağız tadı, rahatlık ve keyif manasına gelir. Rüya sahibinin huzuru yerinde olacak ve özellikle de gelecek günlerde öylesine güzel şeyler yaşayacak ki hiç kimse ve hiçbir şey mutluluğunun da moralinin de bozulmasına neden olamayacaktır.
  • 3Eşinizle aranızda çıkacak bazı fikir ayrılıkların işarettir. Bu rüyayı gören kimse eşi ile veya eğer bekârsa sevgilisi ile bazı tartışmalar yaşar. Çamaşır sermek ailevi problemlerdir. Başınıza gelecek bir takım sıkıntılı durumlara, istemediğiniz durumlarda kalmaya, sırları ifşa etmeye, söylenecek sözlere, boş konuşmalara da yorumlanabilmektedir.
  • Rüyada mantık dışı görmekden başka herhangi bir öğeyi rüyanızda gördüyseniz, rüya sözlüğünde bularak birlikte değerlendiriniz.

Rüyanıza ait tüm detayları yazınız!

Küçük görülen bir detayın bile rüyanızın yorumlanmasında önemli bir yeri olabilir.