Rüyada İki Fazlı Görmek

Rüyada İki Fazlı Görmek

    Rüyada iki fazlı görmek yaşınız, cinsiyetiniz, içinde yaşadığınız kültür gibi faktörlere göre farklı yorumlanabilir.Rüyada iki fazlı görmek genel tabiriyle aşağıdaki gibi yorumlanır.
  • 1Aile hayatında ve sosyal hayatında çok huzurlu olan, arkadaşları tarafından çok sevilen, kişilera yardım etmeyi çok sevip herkese destek olan ve çok iyi kalpli, hoşgörülü ve anlayışlı biri olan rüya sahibinin çok mutlu bir hayat süreceğine tabir eder.
  • 2Rüya sahibinin sevdiğine kavuşacağı manasına gelir. Hayallerin ve dileklerin gerçekleşmesi, duaların kabul olması, yaşamın düzene girmesi, güzelliklerle ve hayırla dolması manasına gelir ve rüya sahibini bekleyen keyifli ve eğlenceli günlere yorulur.
  • 3Sabırla ve azimle bir işin peşinden gidileceği, eninde sonunda murada erileceği manasına gelir. Rüya sahibinin olmasını istediği bir dilek için biraz daha sabretmesi gerektiğini bildiren rüya İslami açıdan kimsenin şükretmesini bilen, dini bütün bir Müslüman olduğuna da işaret ettiği gibi, muradına kavuşacağı müjdesini verir. Tespih gören kişiler azla yetinir ve kanaat getirirler. Kısmetleri çoktur ve kazançları daima bereketli olur. Kimseye el açmadan ve muhtaç düşmeden geçecek bir ömre de işaret eden rüya, bekar kimseler için geç ama hayırlı bir evlilik yapacaklarını tabir eder.
  • Rüyada iki fazlı görmekden başka herhangi bir öğeyi rüyanızda gördüyseniz, rüya sözlüğünde bularak birlikte değerlendiriniz.

Rüyanıza ait tüm detayları yazınız!

Küçük görülen bir detayın bile rüyanızın yorumlanmasında önemli bir yeri olabilir.