Rüyada Beşon Görmek

Rüyada Beşon Görmek

    Rüyada beşon görmek yaşınız, cinsiyetiniz, içinde yaşadığınız kültür gibi faktörlere göre farklı yorumlanabilir.Rüyada beşon görmek genel tabiriyle aşağıdaki gibi yorumlanır.
  • 1Başarı ile gelecek kazanca ve mutluluğa yorumlanır. Rüya sahibi için arka arkaya gelecek olan iş teklifleri ve hayırlı kısmetler olarak değerlendirilir.
  • 2Rüya sahibinin bir konuda yardıma ihtiyacı olacağı manasına gelir. kimsenin, devlet kapısında olan ve kendisini uğraştıran bir işini halletmek için torpil bulmak adına bazı kişilerı devreye sokmak zorunda kalacağına rivayet edilir.
  • 3Yakın arkadaşlar sayesinde mutluluğu bulmaya, bir işte kuvvet sahibi olmaya, kimsenin hayırlı ve yararlı işler yapacağına, bol kazançlı günler geçireceğine, verdiği sözleri tutacağına, aynı zamanda işleyeceği bir hayır sayesinde borçlarının hafifleyeceği ve kolaylıkla ödeneceği şeklinde yorumlanır. Bazen de yakın çevrede bulunan kötü niyetli bir kimseden fenalık görmeye, yaşanan fenalık nedeni ile dara düşmeye ve sağlığını yitirmeye işaret eder.
  • Rüyada beşon görmekden başka herhangi bir öğeyi rüyanızda gördüyseniz, rüya sözlüğünde bularak birlikte değerlendiriniz.

Rüyanıza ait tüm detayları yazınız!

Küçük görülen bir detayın bile rüyanızın yorumlanmasında önemli bir yeri olabilir.