Rüyada Akarsuya Sıçramak

Rüyada Akarsuya Sıçramak

    Rüyada akarsuya sıçramak yaşınız, cinsiyetiniz, içinde yaşadığınız kültür gibi faktörlere göre farklı yorumlanabilir.Rüyada akarsuya sıçramak genel tabiriyle aşağıdaki gibi yorumlanır.
  • 1Mevcut sıkıntılı durumların ve kişiyi olumsuz etkileyen, üzülmesine neden olan olayların sonuna gelindiğini ve kişisel ilişkilerde yaşanan çatışmaların da düzeleceğini işaret eder. Bozulan uyku düzeninin, iç sıkıntılarının ve karamsar düşüncelerin biteceğini müjdeleyen rüya geçirilen zor günlerin aksine daha mutlu ve güzel gelişmelerin olacağı günlerin haberini verir. Sabrın sonunda kimsenin isteklerini elde etmesi için tüm engellerin ortadan kalkacağına, inancını kaybetmeden yürüyen kimsenin iş alanında da isteklerini doğrudan ve kolayca gerçekleştireceğini alamet eder. Çatı katı mevki elde etmek ve kariyer yapmak anlamlarına geldiği gibi, beklenmeyen bir iş fırsatının kişiyi mutlu edip çok heyecanlandıracağını da ifade eder.
  • Rüyada akarsuya sıçramakdan başka herhangi bir öğeyi rüyanızda gördüyseniz, rüya sözlüğünde bularak birlikte değerlendiriniz.

Rüyanıza ait tüm detayları yazınız!

Küçük görülen bir detayın bile rüyanızın yorumlanmasında önemli bir yeri olabilir.