Rüyada Abana Görmek

Rüyada Abana Görmek

    Rüyada abana görmek yaşınız, cinsiyetiniz, içinde yaşadığınız kültür gibi faktörlere göre farklı yorumlanabilir.Rüyada abana görmek genel tabiriyle aşağıdaki gibi yorumlanır.
  • 1Rüya sahibinin eline geçecek olan büyük bir koza yorumlanır. Rüya sahibi, zamanında kendine zarar vermiş ve haksızlık etmiş bir kimsenin bir yanlışını ya da yolsuzluğunu öğrenecek, yeri ve zamanı gelince de bunu kullanacak diye ifade edilir.
  • 2kimsenin çok umutsuz ve üzgün olduğu bir anda çok olumlu bir gelişme sayesinde şansının geri dönmesine ve kendisine çok büyük sürpriz olmasına işaret eder.
  • 3Rüya sahibinin, çalışma hayatında çok iyi ve başarılı projelere ve çalışmalara imza atacağına, bu sayede çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve kişiler tarafından çok takdir edileceğine delalet edilir. Aynı zamanda, çalışma hayatında yaşanan sıkıntıların en kısa sürede ortadan kalkacağına işaret edilir.
  • Rüyada abana görmekden başka herhangi bir öğeyi rüyanızda gördüyseniz, rüya sözlüğünde bularak birlikte değerlendiriniz.

Rüyanıza ait tüm detayları yazınız!

Küçük görülen bir detayın bile rüyanızın yorumlanmasında önemli bir yeri olabilir.