Rüyada Abaküs Görmek

Rüyada Abaküs Görmek

    Rüyada abaküs görmek yaşınız, cinsiyetiniz, içinde yaşadığınız kültür gibi faktörlere göre farklı yorumlanabilir.Rüyada abaküs görmek genel tabiriyle aşağıdaki gibi yorumlanır.
  • 1Sıkıntılı zamanlar geçiren rüya sahibinin, aydınlığa çıkacağına, çalışma hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine ve dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına işaret eder.
  • 2Rüya sahibinin tüm tehlikelerini bilmesine rağmen tekin olmayan bir yola gireceğine ya da böyle bir iş yapacağına yorumlanır. Kişi kaybetmeyi göze alarak daha karlı bir işe hiç düşünmeden ve korkmadan girecek demektir.
  • 3Rüya sahibinin, karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile çok büyük ve çok güzel bir birliktelik yaşayacaklarına, bu sayede çok mutlu olacaklarına, kendileri için çok daha güzel ve sevinçli olaylara vesile olacak bazı adımlar atacaklarına ve bu adımlar ile ailelerini de sevindireceklerinde işaret eder.
  • Rüyada abaküs görmekden başka herhangi bir öğeyi rüyanızda gördüyseniz, rüya sözlüğünde bularak birlikte değerlendiriniz.

Rüyanıza ait tüm detayları yazınız!

Küçük görülen bir detayın bile rüyanızın yorumlanmasında önemli bir yeri olabilir.