Rüyada Abajur Görmek

Rüyada Abajur Görmek

    Rüyada abajur görmek yaşınız, cinsiyetiniz, içinde yaşadığınız kültür gibi faktörlere göre farklı yorumlanabilir.Rüyada abajur görmek genel tabiriyle aşağıdaki gibi yorumlanır.
  • 1Rüya sahibinin hem gönül hoşluğu hem de ağız tadı içinde olacağına, sıkıntısız, sorunsuz ve çilesiz bir dönem geçireceğine bu sürede kendisi için çok faydalı, verimli ve bereketli işler yapacağına, bu sayede kariyerinin de zirvesine yükseleceğine yorumlanır.
  • 2Rüya sahibinin makam, ün ve şöhret sahibi olacağına, karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, göğsünü kabartacak işlerin altına imza atacağına, saygınlığının da artacağına işaret eder.
  • 3Tehlikeye düşmeye ve belalı kişilerle muhatap olmak zorunda kalmaya işaret eder. Rüya sahibi elini verse kolunu kaptıracağı bir işe girecek ne kadar kurtulmak istese de bir kez bu batağa düşmüş olacak ve çırpındıkça daha çok batacak demektir.
  • Rüyada abajur görmekden başka herhangi bir öğeyi rüyanızda gördüyseniz, rüya sözlüğünde bularak birlikte değerlendiriniz.

Rüyada Abajur Takmak

Çok iyi ve makbul bir rüyadır ve Rüya sahibinin ke ...Devamı hayır olsun.

Rüyada Kırık Abajur Görmek

Rüya sahibinin, karşısına çıkacak hayırlı bir kısm ...Devamı hayır olsun.

Rüyanıza ait tüm detayları yazınız!

Küçük görülen bir detayın bile rüyanızın yorumlanmasında önemli bir yeri olabilir.