Rüyada Abacı Görmek

Rüyada Abacı Görmek

    Rüyada abacı görmek yaşınız, cinsiyetiniz, içinde yaşadığınız kültür gibi faktörlere göre farklı yorumlanabilir.Rüyada abacı görmek genel tabiriyle aşağıdaki gibi yorumlanır.
  • 1Rüya sahibinin dertlerinin dermanına, hastalıklarının ilacına, ruhunun da şifaya kavuşacağı manasına gelir. Rüya sahibi rahat, güzel, hayırlı ve temiz bir hayat sürecek, bu sayede hep genç, taze ve sağlıklı kalacak demektir.
  • 2Rüya sahibinin yaşadığı topluma ve çevresine alamet eder ve hayatındaki hem iyi hem de kötü kimselere rivayet edilir. Rüyayı gören kişini bir arada olmak zorunda kaldığı kimselerin kah iyi niyetler kah kötü niyetler taşıdığına alamet eder.
  • 3Bazen kadınla yorulur. Bu rüyayı gören yakında, giydiği ayakkabıya nispet eden bir kadınla evlenir. Rahat ve hoş ayakkabı iyi geçimli ve güzel huylu bir kadına, dar ve rahatsız ayakkabı ise kötü fıratlı sürekli şikayet eden bir kadına işarettir. Bazen bu rüya hizmette bulunan bir kişi, çalışma hayatında itaat eden memur, güç ve kuvvet sahibi olma, eline geçecek mala ve geçime yorulabilmektedir. Güzel bir ayakkabı geçimin genişlemesine, dar bir ayakkabı ise zorluklarla mücadeleye delalettir.
  • Rüyada abacı görmekden başka herhangi bir öğeyi rüyanızda gördüyseniz, rüya sözlüğünde bularak birlikte değerlendiriniz.

Rüyanıza ait tüm detayları yazınız!

Küçük görülen bir detayın bile rüyanızın yorumlanmasında önemli bir yeri olabilir.